Startlista  Natt-KM Säter 2003             
                                                                  BANA 1
NAMN KLUBB START
Anton Backlund Säterbygdens OK 20.00
Caisa Grape St. Tuna IK 20.02
Oskar Andersson Säterbygdens OK 20.04
Gustav Eriksson St. Tuna IK 20.06
Erik Vilèn Säterbygdens OK 20.08
Jonathan Andersson-Emil Svensk Säterb.-St Tuna 20.10
Matilda Rylander St. Tuna IK 20.12
Frida Tunander Säterbygdens OK 20.14
Sofia Eriksson St. Tuna IK 20.16
Henrik Klaar Säterbygdens OK 20.18
Frida Sandberg Säterbygdens OK 20.20
Sofia Eriksson St. Tuna IK 20.22
Marit Wiksell St. Tuna IK 20.24
Anna Gustafsson Säterbygdens OK 20.26
Martin Blomgren St. Tuna IK 20.28
Martin Jonsson Säterbygdens OK 20.30
Joakim Svensk St. Tuna IK 20.32
Andreas Bergkvist Säterbygdens OK 20.34
                                                                    BANA 2
NAMN KLUBB START
Isa Wigge Säterbygdens OK 20.01
Malin Rylander St. Tuna IK 20.03
Maj-Lis Knutsson Kvarnsveden 20.05
Fredrik Lind Säterbygdens OK 20.07
Erik Blomgren St. Tuna IK 20.09
Rassmus Andersson Säterbygdens OK 20.11
Johan Vilèn Säterbygdens OK 20.13
                                                                  BANA 3
NAMN KLUBB START
Gunilla Arvidsson St. Tuna IK 20.00
Henning Waltgård Domnarvet GOIF 20.02
Sven Andersson Rembo IK 20.04
Ove Larsson Kvarnsveden GOIF 20.06
Maja Nilsson St. Tuna IK 20.08
Johan Hamelius Säterbygdens OK 20.10
Bengt Johansson Rembo IK 20.12
Bo Klingström Dalaporten 20.14
Calle Grape St. Tuna IK 20.16
Torbjörn Blomberg Dalaporten 20.18
Mari-Louise Lundgren St. Tuna IK 20.20
Jan Delbom Domnarvet GOIF 20.22
John Sivars Dalaporten 20.24
Andreas Nordfors St. Tuna IK 20.26
Jan-Olof Hedberg Gagnefs Ok 20.28
Stig Karp Dalaporten 20.30
Mats Mårtensson St. Tuna IK 20.32
Lars Åke Blomqvist Rembo IK 20.34
Anders Nilsson St. Tuna IK 20.36
Lennarth Täcktström Domnarvet GOIF 20.38
Sven Wallin St. Tuna IK 20.40
Esbjörn Jonsson Gagnefs Ok 20.42
Jonas Lundgren St. Tuna IK 20.44
Roger Engsteth Dalaporten 20.46
                                                                  BANA 4
NAMN KLUBB START
Susanna Mårtensson St. Tuna IK 20.01
Peter Timbre Kvarnsveden GOIF 20.03
Madelene Rystedt St. Tuna IK 20.05
Clas Eriksson St. Tuna IK 20.07
Ola Wiksell St. Tuna IK 20.09
Kenneth Olsson St. Tuna IK 20.11
Anders L.Nilsson St. Tuna IK 20.13
Clas Eriksson St. Tuna IK 20.15
                                                                  BANA 5
NAMN KLUBB START
Björn Reger St. Tuna IK 20.00
Niklas Löwegren St. Tuna IK 20.02
Kristoffer Skyttner St. Tuna IK 20.04
Erik Sundberg St. Tuna IK 20.06
Alistair Landels St. Tuna IK 20.08
Ola Jenström Dalaporten 20.10
Sven Lundbäck St. Tuna IK 20.12